Psikolog Zeynep DEMİR

Merhaba;

Ben Psikolog Zeynep DEMİR,

Psikoloji Lisans eğitimime yurt dışında bir sene profesyonel İngilizce eğitimi ile başladım. Lisans eğitimi bir bölümünü Türkiye de alarak tamamladım. Pek çok değerli insanıma eğitim ve staj hayatım boyunca anaokullarında, liselerde ve de bireysel olarak büyük bir manevi haz ile aktif olarak psikolojik destek sağladım, çok güçlü bir bağ kurdum. Evet bugün üniversite hayatım boyunca aldığım eğitimler, katıldığım programlar ve insan kaynakları alanındaki profesyonel tecrübem ile oluşturduğum birikim ile sizler için terapi ağımı genişletiyorum. Toplumumuzun mutlu bireyleri ve gülen yüzleriniz için her zaman yanınızda olmak istek ve kararlığındayım.

Yanınızdayım;

Çocuk ve ergen psikolojisi alanında başta olmak üzere: Eğitim danışmanlığı, kaygı bozukluğu, kapalı alan korkusu, çift terapisi, stres yönetimi, çocuklarda uyku ve tuvalet eğitimi, yetişkin psikopatolojisi ve MMPI test uygulaması alanları vb çalışmalarımızla yanınızdayım.

Daha önce anaokulları ve liselerde seminer ve eğitimler çerçevesi ve danışanlarımın talebi doğrultusunda online veya yüz yüze terapi seçeneklerimizle yanınızdayım.

Evet, hayatınızın çıkmaza girdiği noktada, sorunlarınızın hayatınızı etkiler duruma geldiğinde Psikolog Yanında ailesi ve ben Yanınızdayız!